logotyp

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Informace o ochraně osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů Společnost EYE systém s.r.o. vedená pod IČ: 26821672 je připravena vyhovět požadavkům pro ochranu osobních údajů na eshopu efiltry.cz . Zde naleznete informace o ...
Více informací


Internetový obchod eFILTRY.cz provozuje společnost:

(fakturační údaje)

EYE system s.r.o.

Dolní Líštná 26

739 61 Třinec

IČO: 26821672

DIČ: CZ26821672

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, který vede Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 25831.

Bankovní spojení:

Komerční banka č.ú.: 115-3483650297 / 0100  - jen pro platby v ČR

Fio banka č.ú.: 2700214025 / 2010  - jen pro platby v ČR


Sídlo internetového obchodu eFILTRY.cz a kontaktní adresa:
1. máje 206, 739 61 Třinec

 

E-mail: info@efiltry.cz

Tel.: 778 136 666

 

Provozní doba prodejny - osobní odběr:

Prodejna dočasně uzavřena.

 

Pravidla pro nákup zboží prostřednictvím internetového obchodu www.efiltry.cz pro fyzické a právnické osoby:

    Při nákupu můžete využít osobní odběr, nebo zaslání přepravní službou GLS nebo Českou poštou a to při platbě předem nebo na dobírku.

Zaslání zboží na adresu kurýrem:

    V České republice doručujeme objednané výrobky prostřednictvím kurýrní služby PPL. Objednávky vyřizujeme okamžitě, nejpozději do 3 dnů. V případě nedostatku zboží na skladě vás budeme neprodleně informovat. Jestliže zvolíte zvýhodněnou platbou převodním příkazem třeba prostřednictvím Internetbankingu, zasíláme zboží až po připsání platby na náš účet.

    Osobní odběr zboží je možný na adrese 1. máje 206 v Třinci v pracovní době. O připravenosti vaší objednávky vás budeme informovat e-mailem. Není možné platit platební kartou.

 

Ceník dopravy:

platba předem – do ceny 599,- Kč ….    69,- Kč

platba předem – nad cenu 599,- Kč ….  ZDARMA

Dobírka -           do ceny 599,- Kč….     129,- Kč

Dobírka -          nad cenu 599,- Kč ….   99,- Kč (česká pošta 139,- Kč)

 

Po objednání výrobku s platbou na dobírku zaplatíte při převzetí zboží hotově kurýrovi.

    Každá odeslaná objednávka se stává závaznou. Její zrušení je možné pouze v den odeslání objednávky nebo před odesláním výrobku a to až po vzájemné dohodě. V případě nepřevzetí zásilky je obchod efiltry.cz, EYE system s.r.o. oprávněn požadovat úhradu vzniklých nákladů za přepravu a balné. Objednávka na dobírku může být před odesláním ověřená na telefonním čísle uvedeném v objednávce. V případě objednávky většího množství výrobků si vyhrazujeme právo na ověření dostupnosti a následné potvrzení objednávky.

    Z důvodu častého nepřevzetí výrobku zasílaného na dobírku si vyhrazujeme právo požadovat platbu předem u objednávky v případech, kdy zákazník v minulosti zásilku na dobírku nepřevzal.

    Po ověření objednávky Vám budou údaje o vyřízení, odeslání a výsledné ceně zásilky zaslány na uvedený e-mail.

    Při dodání si musí zákazník výrobek zkontrolovat vizuálně ihned po převzetí. Má právo si výrobek nepřevzít v případě, že je na něm viditelné mechanické poškození, zjevně způsobené přepravou. V případě, že poškození není viditelné a reklamace je uplatněna do 3 dnů ode dne dodání, poškozený výrobek vám vyměníme.

    Oprávnění na záruku zaniká v případě, že k vadě došlo mechanickým poškozením zakoupeného zboží, používáním výrobku v nevhodných podmínkách (chemicky agresivní, prašné, vlhké prostředí). Ze záruky jsou také vyňaty vady způsobené živelnou pohromou a nesprávným napájecím napětím. 

 

    Rozpor s kupní smlouvou

    V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen "rozpor s kupní smlouvou"), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. Toto ustanovení neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

 

    Odstoupení od smlouvy kupujícím

a)     Kupující spotřebitel má právo v souladu s § 1829 a násl. zák. č. 89/2013 Sb., občanského zákoníku odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí výrobku, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku. Rozhodne-li se spotřebitel využít tohoto práva, musí odstoupení od smlouvy odeslat prodávajícímu nejpozději 14. dne od převzetí věci, na adresu: EYE system s.r.o., 1.máje 206, 73961 Třinec

b)    Zboží musí kupující spotřebitel vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém výrobek převzal. V případě, že bude výrobek vrácen nekompletní, poškozený či znečištěný, může prodávající vrácenou kupní cenu snížit o částku, která odpovídá opotřebení, hodnotě opravy nebo uvedení výrobku do původního stavu (v souladu s § 1833 obč. z.). Peníze za vrácený výrobek včetně nákladů na dodání výrobku budou kupujícímu spotřebiteli vráceny nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy kupujícím bankovním převodem na účet kupujícího.

c)   Prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu spotřebiteli dříve, než mu kupující spotřebitel výrobek předá nebo prokáže, že výrobek prodávajícímu odeslal. Jestliže kupující spotřebitel zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání výrobku, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu spotřebiteli náklady na dodání výrobku ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání výrobku.

d)   Kupující bere na vědomí skutečnost, že jsou-li s výrobkem poskytovány dárky, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s podmínkou, že dojde-li k využití práva spotřebitele odstoupit od smlouvy dle § 1829 a násl. obč. z., kupující je povinen spolu s vráceným výrobkem vrátit i s ním související poskytnuté dárky.

e)   O odstoupení od smlouvy musí kupující prodávajícího informovat. např. dopisem, faxem, emailem nebo telefonicky. Kupující může také vyplnit kontaktní formulář pro vrácení výrobku, který vytiskne a doručí spolu s vráceným výrobkem prodávajícímu.

f)    Náklady na objednání a vrácení výrobku hradí v případě odstoupení od smlouvy kupující. Jen v tom případě, pokud výrobek plně neodpovídá kvalitativním požadavkům nebo bylo vadné, hradí náklady spojené s objednávkou, dodáním a vrácením výrobku prodejce. Za výrobek plně odpovídající kvalitativním požadavkům se považuje výrobek stejné nebo podobné charakteristiky, jaká je uvedená v nabídce výrobku na internetové stránce prodávajícího. Prodávající nenese odpovědnost za chybné objednání zboží kupujícím.

g)   V případě, že má kupující stížnost, může se s ní obrátit na prodávajícího prostřednictvím kontaktního formuláře, případně na orgán dohledu nebo státního dozoru.

   

Odstoupení od smlouvy prodávajícím

       Prodávající je oprávněný odstoupit od kupní smlouvy v případě vyprodání zásob, nedostupnosti výrobku nebo z důvodů vyšší moci, nebo pokud ani při vynaložení všeho úsilí, které je možno od něj spravedlivě požadovat, není schopný dodat výrobek zákazníkovi v lhůtě určené těmito obchodními podmínkami nebo v ceně, která je uvedená v internetovém obchodě. Prodávající je povinen o této skutečnosti neprodleně informovat kupujícího a vrátit mu již zaplacenou zálohu za výrobek dohodnutý v kupní smlouvě v lhůtě 14 dní od oznámení o odstoupení od smlouvy převodem na účet určený kupujícím.

 

    Pro uplatnění reklamace nebo pro vrácení výrobku zakoupeného přes internetový obchod vyplňte a elektronicky odešlete REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ uvedený ZDE.

 

    Informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelských sporů.

    Pokud by mezi zákazníkem a provozovatelem e-shopu eFiltry.cz dojde ke spotřebitelskému sporu, je zákazník oprávněn řešit tento spor mimosoudně. Orgánem pro mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, je Česká obchodní inspekce se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869. Veškeré informace k mimosoudnímu řešení sporů jsou uvedeny na internetových stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz. Zahájit alternativní řešení sporu je možné rovněž prostřednictvím on-line formuláře na stránkách https://webgate.ec.europa.eu/odr/.


Obchodní podmínky jsou platné od 1.8.2019


RYCHLÝ KONTAKT

eFILTRY.cz

prodejna: EYE system s.r.o.
1. máje 206
739 61 Třinec

Telefon: 778 136 666

IČO: 26821672
DIČ: CZ26821672

E-mail: info@efiltry.cz

AKCE

AKCE PARKSIDE

Výhodné balení - bez poštovného

DOPRAVA ZDARMA

obrázek
Doprava zdarma od 599,- Kč

Nákupní rádce

Jak najít správný model vysavače?

Někdy z běžného pohledu na vysavač nedokážete r...

ZÁSILKOVNA !

Osobní odběr na výdejních místechVy...

NOVINKY

Taška bavlněná zelená s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z 100 % bavlny, s 4 kapsičkama na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy po ruce. Ta...
60,00 Kč

Taška bavlněná zelená s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z 100 % bavlny, s 4 kapsičkama na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy po ruce. Ta...
60,00 Kč

Taška bavlněná RŮŽE s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z pevné bavlny, uvnitř s dvěma kapsičkama na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy ...
130,00 Kč

Taška bavlněná RŮŽE s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z pevné bavlny, uvnitř s dvěma kapsičkama na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy ...
130,00 Kč

Sencor SVX032HF filtr pro vysavač Sencor SVC 8936 TI

eshop
Hepa filtr do bezšňůrového vysavače s mopem Sencor SVC8936TI CLEAN & Go. Filtr máme skladem.
199,00 Kč

Taška bavlněná KVĚTY s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z pevné bavlny, uvnitř s dvěma kapsičkama na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy ...
130,00 Kč

Taška bavlněná KVĚTY s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z pevné bavlny, uvnitř s dvěma kapsičkama na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy ...
130,00 Kč

Taška bavlněná LISTY s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z pevné bavlny, uvnitř s kapsičkou na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy po ruce...
130,00 Kč

Taška bavlněná LISTY s dlouhým uchem

eshop
Nákupní taška z pevné bavlny, uvnitř s kapsičkou na drobnosti nebo na pytliky, aby byly vždy po ruce...
130,00 Kč

Sencor SVX023HF filtr pro vysavač Sencor SVC 0625 AT

eshop
Hepa filtr do bezšňůrového vysavače Sencor SVC0625AT nebo Sencor SVC 8621TI Clean & Go. Filtr máme s...
149,00 Kč


REGISTRACE
Domů


Nákupní košík
položek v košíku: 0
peněz v košíku: 0 Kč

Created by © 2017 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign